Tanvaldsko

News

Actual information from the microregion

Navigation:  Home -> News

Mistrovství Evropy v trialu 28. + 29. června 2014

There are no translations available.

Mistrovství Evropy v trialu 2014 se uskuteční v Tanvaldu tradičně v areálu Tanvaldská kotlina a v blízkém okolí, letos premiérově budou některé sekce až na vrcholu Špičáku. Doprava diváků k sekcím na vrcholu Špičáku zajištěna sedačkovou lanovkou za zvýhodněnou cenu a k sedačce pod Špičák bus zdarma od areálu autokempu, kde bude zázemí celé akce, občerstvení, depo, start i cíl a vyhlášení výsledků.

Read more...
 
 

Svatojánské slavnosti s muzejní nocí v Kittelově muzeu na Krásné 21.června

There are no translations available.

Svatojánské slavnosti s muzejní nocí se konají ze soboty 21.6. na neděli 22.6.v Kittelově muzeu na Krásné-Pěnčíně od 10 hodin.

Read more...
 
 

Spanilá jízda Cyklostezkou Járy Cimrmana aneb Na kole okolo Liptákova - 7. 6. 2014

There are no translations available.

V sobotu 7. 6. 2014 proběhne na Tanvaldsku deváté setkání příznivců a obdivovatelů českého velikána Járy Cimrmana. Tradiční Spanilou jízdu Cyklostezkou Járy Cimrmana aneb Na kole okolo Liptákova doplňuje v letošním roce otevření nových venkovních expozic Muzea Cimrmanovy doby a pěších tras Krajem Járy Cimrmana.

Read more...
 
 

CESTA LESEM POHÁDEK 1. 6. 2014

There are no translations available.

 

Projdete nenáročnou trasu lesem a přírodou Tanvaldska. Start v Autokempu Tanvaldská kotlina v době od 9 hod do 11.30, cíl je opět v autokepmu. Cena 20,- Kč/osoba, s sebou si vezměte misky a lžíce na bramboračku !!!
Read more...
 
 

Sympozium Desná 2014

There are no translations available.

Již 13. ročník tradičního dřevosochání motorovými pilami se bude konat v týdnu od 26. do 31. května v zahradě Riedlovy vily v Desné. Vytvořená umělecká díla budou nabídnuta k prodeji v aukci, která proběhne v sobotu 31. května od 17 hodin. Výtěžek aukce bude Protržené přehradě. Celotýdenní akci zakončí v sobotu večer od 21 hodin tradiční vernisáž při svíčkách.

Read more...
 
 

Page 8 of 74