Tanvaldsko

Spolupráce

Výpis partnerů a projektů, na nichž jsme společně spolupracovali

Navigation:  Startseite -> Spolupráce

Sdružení Jizerské hory – turistický region Liberecko, Jablonecko, Frýdlantsko a Tanvaldsko

There are no translations available.

Členy sdružení jsou Mikroregion Tanvaldsko, Svazek obcí Smrk, dále města a obce Bedřichov, Janov nad Nisou, Lučany nad Nisou, Oldřichov v Hájích, Jablonec nad Nisou a Liberec.

Společným cílem všech členů je trvale udržet řízený rozvoj území s podporou rozvoje cestovního ruchu vedoucí k vytvoření rovnováhy mezi ochranou přírody a turistickým ruchem v celém území Jizerských hor.

www.jizerky.cz

 
   

Svaz měst a obcí ČR

There are no translations available.

Spolupráce na projektu „Systémová podpora rozvoje meziobecní spolupráce v ČR v rámci území správních obvodů obcí s rozšířenou působností" zkráceně „Podpora meziobecní spolupráce".

Svaz měst a obcí ČR
Meziobecní spolupráce

 
   

Obec Stara Kamienica

There are no translations available.

Dlouhodobá spolupráce s obcí Stara Kamienica v letech 2014 a 2015 na projektu MÍSTA S TRADICÍ / MIEJSCA Z TRADYCJĄ.

Obec Stara Kamienica

 
   

Místní akční skupina ROZVOJ TANVALDSKA

There are no translations available.

MAS občanské sdružení Rozvoj Tanvaldska je zaměřeno na všestrannou podporu rozvoje regionu Tanvaldska zejména činnostmi, které směřují ve prospěch obcí, NNO, drobných podnikatelů, malých a středních podniků a dalších subjektů v regionu.

Sdružení má stále zájem o nové členy. Především pak o zemědělce a mladé lidi.

Kudy se bude ubírat rozvoj Tanvaldska po roce 2013? Jaké bude mít priority? Do jakých oblastí budou směřovat dotace ze státních i evropských fondů? Na tyto, ale i další otázky by měla odpovědět strategie regionu, kterou začala připravovat Místní akční skupina Rozvoj Tanvaldska. Nepůjde přitom o dokument připravený „od stolu", ale bude vycházet z přání obyvatel regionu.

Weiterlesen...
 
   

Město Szklarska Poreba

There are no translations available.

Spolupráce s městem Szklarska Poreba na projektu Společný česko – polský marketing cestovního ruchu v příhraničním regionu.

 
   
 
   

Železniční společnost Tanvald

There are no translations available.

Spolupráce se Železniční společností Tanvald, obecně prospěšnou společností na projektu Stezky kulturního a historického dědictví Tanvalska.

Podporujeme finančně i morálně Železniční společnost Tanvald, o.p.s. v realizaci projektu "ZUBAČKA - UNIKÁTNÍ ŽIVÉ KULTURNÍ DĚDICTVÍ JIZERSKÝCH HOR A KRKONOŠ", spolufinancovaného z EHP a Norských fondů 2009-2014.

Podporujeme její další počiny v obnově kulturního dědictví, revitalizaci technických památek, kultivaci industriální krajiny a zahrnutí těchto výstupů do rozvoje turistické nabídky regionu.

 
   

Divadlo Járy Cimrmana

There are no translations available.

Ve spolupráci s Divadlem Járy Cimrmana jsou každoročně pořádány Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana aneb Na kole okolo Liptákova na podporu této cyklostezky. Spanilá jízda na báječných dobových bicyklech je pravidelně pořádána v druhou červnovou sobotu, s doprovodným programem a za účasti herců Divadla Járy Cimrmana.