Tanvaldsko

Die Projekte

Die Projekte in der Mikroregion

Navigation:  Startseite -> Projekte

Tanvaldsko - klíč k Jizerským horám

There are no translations available.

Hlavním cílem tohoto projektu, který předložil Svazek obcí Mikroregion Tanvaldsko, bylo zvýšení konkurenceschopnosti, ekonomického, sociálního a kulturního přínosu cestovního ruchu k rozvoji mikroregionu. Šlo především o zkvalitnění informací v cestovním ruchu a marketingu cestovního ruchu.

Weiterlesen...
 
   

Vytvoření organizace destinačního managementu Mikroregionu Tanvaldsko

There are no translations available.

Použití dotace z grantového fondu Libereckého kraje z programu Podpory hospodářského rozvoje kraje na projekt s názvem Vytvoření organizace destinačního managementu Mikroregionu Tanvaldsko.

Weiterlesen...
 
   

Stezky dědictví pro Tanvaldsko

There are no translations available.

Cílem projektu bylo pomocí metody komunitního rozvoje (tj. za účasti veřejnosti) s názvem „Interpretace místního dědictví“ posílit identitu místa a zvolit nejvhodnější formu prezentace společně shromážděných dat zaměřenou na návštěvníky území i na místní obyvatele. Interpretace místního dědictví je představení neboli výklad místa.

Weiterlesen...
 
   

Partnerstvím k naplňování vize nového mezinárodního česko – polského cyklokoridoru

There are no translations available.

Cílem projektu bylo prostřednictvím partnerství s polským partnerem - Stowaryszeniem cyklistów Szklarska Poreba - propojit cyklotrasy Mikroregionu Tanvaldsko s polským příhraničním regionem.

Weiterlesen...
 
   

Strana 6 z 6