Tanvaldsko

Die Projekte

Die Projekte in der Mikroregion

Navigation:  Startseite -> Projekte

Zkvalitňování informací na www.tanvaldsko.info v oblasti cestovního ruchu

There are no translations available.

Předmětem projektu bylo rozšíření funkcí stránek www.tanvaldsko.info, zejména pak částečný redesign webu, připojení kalendáře akcí na Datový sklad Libereckého kraje, zprovoznění vyhledávání v rámci webu.

Weiterlesen...
 
   

Příprava projektu: Doprovodná turistická infrastruktura Tanvaldska

There are no translations available.

Projekt by měl vytvořit síť přístřešků, odpočívadel, stojanů na kola, laviček i okrasných prvků na místech, která mají co nabídnout turistům (vyhlídky s přírodními atraktivitami, přístřešky a odpočivadla s mobiliáři např. v blízkosti a návaznosti na pamětihodnosti a další zajímavosti, kulturní dědictví, zdroje zážitků apod.). Celkem bude pro turisty vybaveno 16 míst. Tato místa budou poskytovat odpočinek, výhled či pohled na turistické atraktivity, zajistí dostupnost těchto turistických atraktivit. Dále tato místa nabídnou orientaci v terénu, informace o dalších trasách, o možnostech dalších výletů a návštěv v regionu. Součástí takto vybavené sítě tras bude i zmapování nabídky služeb pro turisty – orientační systémy.

Weiterlesen...
 
   

Zlepšení dopravní obslužnosti území Mikroregionu Tanvaldsko

There are no translations available.

Předmětem tohoto integrovaného projektu je výstavba 4 nových zastávek drážní dopravy a modernizace celkem 18 zastávek autobusové dopravy v území Mikroregionu Tanvaldsko s poměrně zastaralou komunikační sítí.

Weiterlesen...
 
   

Napojení www.tanvaldsko.info na Datový sklad Libereckého kraje

There are no translations available.

Tento projektový záměr vytvořil technické podmínky pro přebírání a zobrazování informací z Datového skladu na stránkách Mikroregionu Tanvaldsko.

Weiterlesen...
 
   

Vzděláváním pro rozvoj Tanvaldska

There are no translations available.

Projekt připravil podmínky pro přenos zkušeností a dobrých příkladů a pro vytváření partnerství mezi subjekty veřejného a soukromého sektoru, nastartované již předchozími projekty v rámci tohoto dotačního titulu (Šance pro rozvoj Tanvaldska, Poradenství – management pro rozvoj Tanvaldska).

Weiterlesen...
 
   

Strana 4 z 6