Tanvaldsko

Aktualitäten

Aktualitäten aus der Mikroregion

Navigation:  Startseite -> Aktualitäten -> Slavnosti Járy Cimrmana 2017 - 10. a 11. 6.

Slavnosti Járy Cimrmana 2017 - 10. a 11. 6.

There are no translations available.

XII. ročník Spanilé jízdy Cyklostezkou Járy Cimrmana letos proběhne v rámci dvoudenní slavnosti, která se již v našem regionu stává tradicí. Letos se můžeme těšit na pestrý program na dvou místech a ve dvou dnech, který bude ve znamení "Divadlo Járy Cimrmana dětem".

V sobotu 10. června 2017 proběhne v Areálu U Čápa "Slavnost pod Majákem Járy Cimrmana" s bohatým hudebně dramatickým programem nejen s dětmi a pro děti, ale i s mnoha překvapeními.

V neděli 11. června 2017 pojedou z Návarova nadšenci na historických bicyklech i na modernějších strojích tradiční Spanilou jízdu Cyklostezkou Járy Cimrmana aneb Na kole okolo Liptákova. Zastaví se až v Tanvaldu - Šumburku u kostela. Zde bude jízda přivítána a náležitě oslavena. V programu vystoupí herci Divadla Járy Cimrmana, a umělci mnozí - z domoviny i Prahy. Na slavnosti jsou srdečně zváni příznivci historie, cyklistiky a poezie Cimrmanovy doby. Vítáni jsou návštěvníci v dobovém oděvu a také všichni, kdo mají rádi laskavý humor, recesi a dobrou náladu.

Celý příspěvek v sekci Jára Cimrman na Tanvaldsku